Get Adobe Flash player
Biuro handlowe:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw
tel. 071 - 349 55 96

Warsztat:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw


Meble Gajos
Firma SZAFETEX

Projektant:
Jacek Gajos
tel. 501 575 410
e-mail: jacek@szafetex.pl

Meble Panek
Firma KOMPAN

Projektant:
Rafal Panek
tel. 501 527 938
e-mail: rafal@szafetex.pl
Polub nas i daj plusa:

.: OFERTA - Meble na wymiar

Potrzebujesz mebli na wymiar do domu, biura czy pracowni? Od lat specjalizujemy się w projektowaniu i urządzaniu wszelkich wnętrz mieszkalnych i użytkowych. W naszej ofercie znajdą Państwo meble na wymiar o różnym standardzie i przeznaczeniu.
Meble na wymiar to rozwiązanie, którego nie znajdziecie w salonach mebli gotowych. Jeśli szukając mebli funkcjonalność i estetyka aranżacji wnętrza nie mają iść na kompromis, to u nas znajdziecie Państwo rozwiązania na miar swoich oczekiwań.

Realizujemy niebanalne rozwiązania w oparciu o produkcję na zamówienie. Wymiary naszych mebli dostosowujemy do wielkości pomieszczenia. W ofercie mebli na zamówienie realizujemy, m.in.:

  • meble kuchenne - półki, zabudowy, szafki,
  • meble gabinetowe i pracownicze - biurka, szafki,
  • szafy, garderoby,
  • meble uzupełniające.

Jesteśmy elastyczni i potrafimy dopasować nasze produkty do upodobań i indywidualnych potrzeb klienta. Nasze realizacje uwzględniają oczekiwania klientów, dlatego proponujemy rozwiązania, które pozwolą uniknąć szukania mebli pasujących wymiarami do wnętrz. Zwracamy uwagę na funkcjonalność, ergonomię oraz idealne usytuowanie urządzeń AGD oraz RTV podczas zabudowy.

Meble na wymiar - przykładowe realizacje Meble na wymiar - przykładowe realizacje Meble na wymiar - przykładowe realizacje Meble na wymiar - przykładowe realizacje

Zdajemy sobie sprawę, że znalezienie mebli odpowiadających gustom, a także wymiarom jest czasami prawie niemożliwe, dlatego chętnie wykonujemy niekonwencjonalne zabudowy.

Każda kuchnia, biuro, po prostu pomieszczenie są inne dlatego każdy klient jest tym jedynym, a zarazem najważniejszym uczestnikiem procesu projektowania jak i realizacji. Do wszystkich realizacji podchodzimy indywidualnie, w związku z czym możecie liczyć na doradztwo ze strony naszych doświadczonych projektantów, którzy uwzględnią Państwa pomysły, upodobania, a przede wszystkim potrzeby.

Nasi klienci są zadowoleni z mebli, ponieważ są one takie, jak sobie wymarzyli. Nie hołdujemy standardom, dlatego u nas możecie się przekonać, że meble na wymiar to meble wykonane, jak dobrze skrojony garnitur z wysokiej jakości materiału. Proponujemy sprawny i dogodny dla klienta termin montażu.