Get Adobe Flash player
Biuro handlowe:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw
tel. 071 - 349 55 96

Warsztat:
ul. Anny Jasinskiej 5
Wroclaw


Meble Gajos
Firma SZAFETEX

Projektant:
Jacek Gajos
tel. 501 575 410
e-mail: jacek@szafetex.pl

Meble Panek
Firma KOMPAN

Projektant:
Rafal Panek
tel. 501 527 938
e-mail: rafal@szafetex.pl
Polub nas i daj plusa:

.: MATERIAŁY - Systemy drzwi przesuwanych

Systemy drzwi przesuwanych to popularne i praktyczne rozwiązanie. Od lat znajdują one zastosowanie w mieszkaniach i domach.
Drzwi przesuwane nie potrzebują dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu, dlatego znakomicie sprawdzają się w korytarzach, czy wąskich przedpokojach. Są także podstawowym elementem przy realizacji zabudów wnęk, garderób, bibliotek, szaf wnękowych.

System aluminiowy

W systemach aluminiowych tory oraz ramiaki wykonane są z aluminium.
Pokrycie torów i ramek to:

  • lakier poliestrowy (w kolorach brązy, biały, czarny),
  • powłoka galwaniczna (w kolorach - naturalny, złoty, szampański).

System aluminiowy umożliwia zabudowę wnęki o wymiarach 2800 mm (wysokość) i 5000 mm (szerokość). Istnieje możliwość zabudowy przy większej szerokości i wysokości przy zastosowaniu podwójnego systemu drzwi.

Materiały

System stalowy

W systemach stalowych tory oraz ramiaki wykonywane są z najwyższej jakości taśmy stalowej. Taśmy zabezpieczone są przed korozją warstwą cynku, która nałożona jest galwanicznie z obu stron. Taśmy pokryte są także warstwami lakieru podkładowego i wierzchniego, który nadaje im estetyczny i wyjątkowy wygląd.

Taśmy stalowe można mechanicznie profilować, załamywać i zwijać bez wystąpienia pęknięć lub odprysków lakieru w trakcie formowania. Powłoka wierzchnia może być w postaci lakieru poliestrowego lub PVC.

System stalowy umożliwia zabudowę wnęki o wymiarach 2800 mm (wysokość) i 5500 mm (szerokość). Istnieje możliwość zabudowy przy większej szerokości i wysokości przy zastosowaniu podwójnego systemu drzwi.

Materiały